CO ŘÍKAJÍ MÍ KLIENTI

DĚKUJI VŠEM ŽENÁM, MUŽŮM I DĚTEM, KTEŘÍ PROJEVILI ODVAHU A DŮVĚRU JÍT DO ŘEŠENÍ SVÉ ŽIVOTNÍ SITUACE SE MNOU.

GRATULUJI VÁM, ŽE JSTE PŘEVZALI ZODPOVĚDNOST DO SVÝCH VLASTNÍCH RUKOU A JDETE  A VYTVÁŘÍTE SVŮJ VLASTNÍ ŽIVOT PODLE SVÝCH VLASTNÍCH PŘEDSTAV, PŘEKONÁVÁTE PŘEKÁŽKY A INSPIRUJETE TAK DRUHÉ.

I JÁ SE OD VÁS KAŽDÝ DEN UČÍM.

HankaCo napsali mí klienti:

„Chtěl jsem moc poděkovat za všechno, co jste pro mě udělala. Přijali mě na obě dvě školy! A nebýt vás, nebyl bych schopen se učit. Moc vám děkuji.“

Eda, student


„Dlouho jsem se rozhodovala, jestli se mám od nějakého kouče nechat koučovat. Hanka mě při našem prvním rozhovoru jednoznačně přesvědčila, že ona je ta pravá. Pod jejím vedením začínám mít řád ve svém pracovním životě, dokáži si stanovit, co denně zvládnu a co ne. Stávám se mnohem efektivnější a mám i čas věnovat se své rodině, protože si to dokáži naplánovat a dodržet. A také jsem zjistila, že koučovat se dá i po telefonu a přes webkameru. Moc děkuji a těším se na další spolupráci 😊.“

Hanka, podnikatelka


„Pokud chcete na sobě skutečně pracovat, doporučuji vybrat si opravdového profesionála s bohatými zkušenostmi – a tím je pro mne Hanka👍. Děkuji Hani🙏🏻, za tvou energii, profesionalitu a průvodcovství mými myšlenkami.“

Lenka, manažerka 


„Spolupráci s Hankou určitě doporučuji. Čerpám z vlastní zkušenosti, kdy jsme byly kolegyně v České pojišťovně. Hanka se mnou a s mými kolegy manažery kooperovala na rozvoji kompetencí v rámci manažerského řízení a budování týmu. Dokáže pomoci i s time managementem, řízením aktivit, podáváním zpětné vazby, koučinkem, motivací či sebeprezentací. Nezapomíná ani na další důležitou složku našeho fungování – čímž je bezpochyby umět odpočívat a dobíjet energii. Hance fandím a těším se na případnou další spolupráci“

Jana, regionální ředitelka pojišťovny


„Semináře Hanky Fialové vřele doporučuji. Je to profesionálka, která umí zaujmout své obecenstvo. Semináře má protkané mnoha aktivitami, kterými zapojuje do akce všechny zúčastněné, umí také poznat, kdy a na koho netlačit. Jestli jste na jejím semináři ještě nebyli, o mnoho přicházíte.“

Denisa, majitelka vzdělávací firmy


„Skvělá lektorka, osobnost a žena. Děkuji Hanko za vaši spolupráci, naprostá spokojenost a spolehlivost.“

Tamara, CEO


Spolupráce s paní Hankou byla skvělá, je to velmi pozitivní člověk s mnoha nápady a její kurzy rozhodně nejsou jen čtení z předem připravených skript nebo prezentace.“

Lucie, HR Specialist


“Bola to moja prvá skúsenosť s osobným koučingom. Koučovací rozhovor s Hankou mal niekoľko veľkých P – Priateľský, Príjemný, Profesionálny, ale hlavne bol pre mňa Prínosný. Čo konkrétne som si odniesla? Hlavne poznanie, že musím byť maximálne konkrétna pri formovaní a nastavovaní cieľov. Pochopila som, že si musím aktívne vyberať, ktoré informácie si do života pustím, a ktoré nechám okolo len prefrčať. Dostala som jednoduchú pomôcku: je tá informácia pre mňa potrebná na ceste za mojím cieľom? Ak áno, tak ju vítam, ak nie tak čau…. Je to vlastne jednoduché…. len to dostať do praxe, verím, že s Hankou to dosiahnem.”

Marcela, manažerka


“Koučovací rozhovor byl velmi příjemný. Hanka je sympatická, pozitivní, přátelská a k člověku má osobní přístup. Zanechala dojem pečlivého, pořádného člověka, který ví, co chce. Svým klientům nabízí možnost přijít na své vlastní cíle a nabídne jim pomocnou ruku.”

Kateřina, HR Consultant


„Prvé stretnutie s pani Hanou bolo velmi prijemné, je empatická a mala som pocit, že naozaj chce pomocť, problematiku rieši komplexne a venuje sa klientovi na 100%. Tešim sa na dalšie naše stretnutia, na akčný plán a na výsledky.“

Daniela, výzkumný pracovník


“Prázdnota, svírající obavy ze samoty, nejistota z každého dalšího kroku a s tím související nekontrolovatelné výkyvy emocí. Tak vzpomínám na dobu, ve které jsem si uvědomila, že chci žít jiný život. Sama jsem ale nevěděla kudy kam.

Koučink mi pomohl doslova uzdravit si svou duši. Dokázala jsem v sobě najít vnitřní klid, který jsem tolik potřebovala, abych změnila pohled na věci kolem sebe, na svůj život i na sebe samotnou. Je důležité pochopit, co potřebuji, a uvědomit si, co pro to můžu dělat. Naučila jsem se nezabývat se věcmi, které mě kdy ničily, ale soustředit se na věci, které mě táhnou kupředu. Dnes už se umím mít ráda, dokážu účelně nakládat se svou energií a díky toho žít spokojený život a cítit se naplněně. Uvědomila jsem si, že vše není jen černobílé. Dnes vidím barevně a vidím nádherně.”

Iva, asistentka na speciální škole


“Děkuji Hance za to, jakou si zvolila cestu ke svým klientům. Lehkostí přístupu a profesionálním postojem získala mé srdíčko a velice ráda s ní spolupracuji, podněcuje v lidech jejich sebevědomí a dává úžasnou energii na cestě jak překonat vnitřní osobní překážky, které se v životě každého z nás objevují. Je to fenomenální bytost, která umí otevírat bránu KRÁSNÝM POHODOVÝM A SNŮ NAPLNĚNÝM ZÍTŘKŮM .DĚKUJI za to, že jste HANI.” 

Ingrid, maminka na mateřské dovolené


“Od sobotního koučinku s Vámi se mi daří velmi dobře. Strach o děti je už pryč a teď naopak je tahám pořád ven protože je to větší zábava pro ně i pro mě a naopak si to užívám Jsem klidná, když jsem s nimi sama doma nebo venku. Důvěřuji jim a snažím se i s nimi více komunikovat, samozřejmě je mám pořád na očích a sleduji je, ale důležité je že tam necítím strach. Když pláčou jsem klidná, vím že to spolu vyřešíme. Jsem celkově více klidnější a spokojenější. Akční plán plním a plány na neděli jsem taky splnila. Moc Vám děkuji, sobotní koučink mi velmi pomohl! Dokonce tak moc, že jsem pak ještě pracovala i když jsem nemusela.”

 Simona, au-pair v USA


“Hanka je profesionál. A je hrozně fajn. Určitě doporučuji spolupráci. Kdo hledá kouče, tak už může své hledání ukončit. Je na správné adrese.”

Michal, finanční poradce


“Díky naší spolupráci jsme byl schopen nového pohledu na věc, který vždy vedl k progresu. Hanku doporučuji jako skvělého odborníka, který vždy pomůže nalézt správnou cestu.”

 Tomáš, finanční manažer


“Hana Fialová. Když něco slíbí, tak to dodrží. Vždy na čas a výsledek bývá příjemným překvapením. Je to profesionál. Spolupráci s ní mohu jenom doporučit.”

Dušan, majitel vzdělávací agentury


“Hana is a trustworthy person who you can discuss all the work related issues with. She is using the Socratic questioning through which is helping find suitable solutions to discussed issues.
Thank you Hana.”

Jaroslav, finanční ředitel


“Hani, nesmírně Ti děkuji. Tolik se toho změnilo od léta! Co se stalo? Změnila jsem svoje myšlení a ději se doslova zázraky. A vím, že toto je teprve začátek. Moc děkuji!!!!!”

Mirka, lektorka angličtiny


“Vše co jsem se s tebou naučil se snažím v životě používat a je to fajn. Daří se mi skvěle. Dostal jsem se do firmy, která je v současnosti na vrcholu v tomto kraji. Už se těším. Potkám zase nové lidi!!! Teď hodně medituji a sportuji, je mi moc fajn. I tu práci jsem hledal podvědomě a oni se ozvali sami. Letos chci začít žít nový život!!!”

Petr, ředitel


“Spolupráce s Hankou a její přínos pro mě byl pro mě obrovský. Dnes například vím, že mými dřívějšími největšími problémy nebyli například porucha příjmu potravy a sebepoškozování sami o sobě, ale přílišné nároky na sebe sama, špatný vztah k sobě samé a zklamání se sebou samotnou….Dnes věřím sama v sebe, cítím se psychicky silná a snažím se nesrovnávat s ostatními a věřím, že mně všechny tyto těžké zkušenosti zocelily a skutečně posunuly dále, že vše zlé je k něčemu dobré. Dokážu už věci řešit jiným způsobem a hlavně se mi stále daří udržet si to, s čím jsem tehdy měla velký problém, co mi tehdy scházelo – udržet si víru a naději za všech okolností, i když zrovna prožívám něco pro mě osobně velmi těžkého.”

Veronika, studentka


“O koučinku jsem již mnoho slyšel a znám několik koučů. Nebylo to tudíž pro mě něco nepředstavitelného, ale i tak jsem se pln očekávání jaké to bude těšil na daný termín. Během hodiny jsem si tak udělal jasno a stanovil si malý akční plán pro vlastní podporu mého plánu vedoucího k odchodu ze zaměstnání. Takovýto rozhovor s koučem, kterým jsem si prošel já vřele doporučuji všem! Možná si myslíte, že to není nic pro vás, že zrovna nic neřešíte, ale vězte, že i když se to nemusí zdát pomůže vám. Na závěr bych chtěl Hance moc poděkovat. Diky Hani. Už teď se těším na náš další call.”

Michal, poradce on-line marketningu


“S Hankou Fialovou jsem se potkal v období, kdy už mě doběhly psychické problémy, které jsem si způsobil sám tím, že jsem si toho nabral tolik, co jsem nebyl schopen unést. Od začátku jsem vnímal, že se do mě dokáže vcítit a že mi chce skutečně pomoci. To jsem ještě nevěděl, že si musím pomoci hlavně já sám…Dokázala navodit pozitivní atmosféru, uklidňující barva hlasu a přístup byly něco, co na mě mělo blahodárný vliv.  Začal jsem si dělat pořádek sám v sobě a hlavně začal sám u sebe. Já jsem rád, že u mého příběhu byla i Hanka, protože i díky ní se to otočilo a narodilo se nové, mé doufám lepší já.”

Roman, obchodník


Děkuji Hance za úžasnou práci. Její koučink mi ukázal cestu a pomohl mi uvidět, co zůstalo skryté. Rozhodně doporučuji každému.

J. S. , hledající své “pravé” zaměstnání


Podívejte se na video, co říkali účastníci kurzů pro AldEkon

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *