KDE VŠUDE POMÁHÁ KOUČINK?

Koučinkových specializací je mnoho a neustále vznikají nové. Hlavními oblastmi specializací v současnosti například jsou:

  • životní koučink
  • bussines koučink
  • executive koučink
  • korporátní koučink
  • kariérní koučink
  • finanční koučink
  • vztahový koučink
  • koučink studentů
  • fitness koučink
  • koučink obchodníků

S čím Vám může v jednotlivých oblastech kouč pomoci:

ŽIVOTNÍ KOUČINK Vám  pomáhá s ujasněním hodnot, životní vize, nastavením cílů a stanovením budoucích kroků, které povedou k naplnění vaší životní vize. Díky pozitivnímu vlivu koučování můžete prožívat plnější, úspěšnější a spokojenější život.

BUSINESS KOUČINK je užitečný v jakémkoliv odvětví podnikání, jak v malých, tak velkých společnostech. Probíhá formou individuálního nebo týmového koučinku. Oblasti, ve kterých  můžete díky kouči zlepšit své schopnosti je mnoho, například komunikační dovednosti, time management, strategické plánování, zlepšování pozice na trhu, zlepšování pracovního prostředí nebo zvyšování produktivity práce. Koučink je také vhodným nástrojem pro řešení konkrétních konfliktů na pracovišti. KORPORÁTNÍ KOUČINK řeší obdobné oblasti  korporacích a pokud kouč pracuje se řediteli společností, označuje se tento koučink jako EXECUTIVE KOUČINK.

KARIÉRNÍ KOUČINK  Vám pomáhá najít, jaký Váš talent, jaké Vaše schopnosti a silné stránky můžete ve své kariéře lépe  uplatňovat, pomůže Vám vybrat si “práci snů”, provede vás možnostmi rozvoje své kariéry, připraví na výběrová řízení a nakonec můžete získat práci, kterou skutečně považujete za své poslání, která vás bude bavit a kde budete přinášet skutečnou hodnotu.

FINANČNÍ KOUČINK Vám pomáhá s řešením finanční situace jak soukromé, tak firemní. Kouč Vám pomůže zanalyzovat současnou finanční situaci, pomůže nastavit finanční cíle a povede Vás k jejich naplňování.

VZTAHOVÝ KOUČINK Vám pomáhá s vylepšením Vašich vztahů v rodině, s příteli, v práci nebo kdekoliv, kde pociťujete potřebu na vztazích zapracovat.

KOUČINK STUDENTŮ Vám pomáhá stanovit studijní cíle a prostřednictvím podpory a motivace kouče je úspěšně naplňujete, nacházíte prostředky, jak efektivněji studovat, zlepšujete se ve výsledcích, získáte lepší prezentační schopnosti a celkově dosahujete lepších výkonů při Vašem studiu.

FITNESS KOUČINK Vám  pomáhá k Vaší vysněné postavě, kondici a zdraví.

KOUČINK OBCHODNÍKŮ Vám pomáhá s nastavením obchodních cílů a k jejich naplnění, k budování lepších vztahů a spokojenosti zákazníka a vytváření trvalého obchodního úspěchu.


Pokud se chcete dozvědět více o mně, o koučování nebo si vyzkoušet ukázku koučovacího rozhovoru kontaktujte mně přímo.

? Víte, že můžete koučování také darovat sobě nebo svým blízkým prostřednictvím dárkového poukazu? Napište si o něj kouc@hanafialova.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *