OTEVŘENÉ SEMINÁŘE, WORKSHOPY A WEBINÁŘE

 

Přináším lidem své zkušenosti, podporuji sdílení, vytvářím prostor pro rozvoj osobnosti a dovedností.

OTEVŘENÉ SEMINÁŘE

SEBEVĚDOMÍ

Co je to sebevědomí? K čemu je dobré v životě člověka? Odkud se bere? Jaký je rozdíl mezi sebevědomím a sebedůvěrou? Co je sebevědomí zdravé a nezdravé a jak to rozpoznat? Jak rozpoznat a udržet si zdravé sebevědomí? Kdo a co má vliv na naše sebevědomí?

TIME MANAGEMENT

Někdy můžete mít pocit, že běžíte tak rychle, že sotva popadáte dech….jakto, že tedy nestíháte…. jak to že už vůbec nemáte čas na věci, které byste dělali rádi? Zastavte se a pojďme se společně podívat, kam to vlastně běžíte…a jestli jako ten křeček neběháte pořád dokola.

PREVENCE A ZVLÁDÁNÍ STRESU

Stresová reakce nám byla dána, aby chránila naše životy a pomáhala nám zvládnout náročné akce. Co se tedy vymklo, že díky stresu můžeme i onemocnět? Cesta je pochopit, k čemu nám stres slouží a udělat si z něj funkčního pomocníka. Pochopit, jak žít abychom ho neměli přespříliš a co dělat, když se nám stres vymkne s rukou, už ho nezvládáme a obrátí se proti nám. To všechno prakticky a zábavně.

WEBINÁŘE

JAK ROZPOZNAT MANIPULACI A JAK SE JÍ ÚČINNĚ BRÁNIT  aktuální termín 28.4.2022

Na webináři se dozvíte, co to je manipulativní chování, v jakých situacích je manipulativní chování pro vás škodlivé a proč se bránit, jak a podle čeho poznáte, že s vámi někdo manipuluje, jaké jsou „druhy“ manipulace, jaké jsou efektivní obranné techniky proti manipulaci, naučíte se efektivní kontra-manipulativní reakce a výroky.

ZPĚTNÁ VAZBA 

Na webináři se dozvíte, jak prostřednictvím zpětné vazby posílit žádoucí chování a omezit nežádoucí, jaký je rozdíl mezi zpětnou vazbou a hodnocením, jak efektivně podávat a přijímat zpětnou vazbu, jaké chyby obvykle děláme při dávání a přijímání zpětné vazby. Naučíte se strukturu účinné zpětné vazby a zásady, které je potřeba dodržovat. Objevíte kouzlo „já jazyka“. Naučíte se také rozvíjet sami sebe prostřednictvím sebereflexe.

MYŠLENKOVÉ MAPY 

Ukážeme si, jak myšlenkové mapy vznikly, proč jsou tak účinné nejen v procesu učení a jaké je jejich další praktické využití. Naučíme se myšlenkové mapy vytvářet a z webináře si odnesete svou myšlenkovou mapu, kterou si sami vytvoříte.

JAK SOUVISÍ PROKASTINACE SE SEBE-VĚDOMÍM?

Prokrastinace. V poslední době často skloňované slovo v různých souvislostech. Prokrastinace je často popisována jako „zloděj času“ – svou trvající neschopností jednat okrádáme o čas sami sebe. Ve webináři se podíváme prokrastinaci „na zoubek“. Seznámíte se se šesti základními styly prokrastinátorů a s jedním společným jmenovatelem prokrastinace, a to emočním problémem způsobený iracionálním uvažováním o sobě a „obtížnosti“ úkolu.

Dozvíte se možnosti, jak postupně skoncovat s prokrastinací tím, že si budete „více sebe vědomi“. Podíváme se na to, jak si můžete uvědomit svůj emoční problém související s prokrastinací a jak jej můžete řešit postupnou změnou vzorců svého, často iracionálního, chování.

WORKSHOPY

RESTART

Co takhle se na chvíli zastavit a udělat si re-vizi své práce a života? Otevřít se nové vizi a restartovat svoji energii? A to vše zachytit na osobním „vision boardu“, který vás pak každým dnem spolehlivě povede k tomu důležitému?

Podívejte se, jak to vypadalo na workshopech Restart.